– WYBIERZ SWÓJ KOLOR –

kolory_linek
biala_linka

BIAŁA

niebieska

NIEBIESKA

zielona

ZIELONA

zolta

ŻÓŁTY

blekitna_linka

BŁĘKITNY

pom_jas_linka

POMARAŃCZOWY (JASKRAWY)

pomaranczowa_linka

POMARAŃCZOWY

rozowa_linka

RÓŻOWY

szara_linka

SELEDYNOWY

– KILKA SŁÓW O ZASTOSOWANIU –

BRANSOLETKA WYKONANA JEST Z LINEK, KTÓRE ŁĄCZĄ LATAWIEC Z BAREM. DO DYSPOZYCJI MAMY KILKA KOLORÓW LINEK KITESURFINGOWYCH, ORAZ DLA ROZŚWIETLENIA I NADANIA JASKRAWYCH KOLORÓW DODATKOWO MOŻNA WYBRAĆ JASKRAWE LINKI (SELEDYNOWĄ I POMARAŃCZOWĄ)

DOSTĘPNE KOLORY:
– BIAŁA
– NIEBIESKA
– ZIELONA
– ŻÓŁTA
– RÓŻOWA (recykling)
– POMARAŃCZOWA
– SZARA (recykling)
– SELEDYNOWA (JASKRAWA)
– POMARAŃCZOWA (JASKRAWA)

KOLORY LINKI BAZOWEJ (ŚRODEK). ŚRODEK WYKONANY JEST Z LINKI KTÓRA WYKORZYSTYWANA JEST PRZY BARACH OD LATAWCÓW ORAZ DO TRYMOWANIA ŻAGLI WINDSURFINGOWYCH.

DOSTĘPNE KOLORY:
– BIAŁA
– NIEBIESKA
– ZIELONA
– ŻÓŁTA
– CZERWONA
– POMARAŃCZOWA
– MIĘTOWA
– CZARNA
– SZARA

– ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE –

kiterulez_new

KILKA SŁÓW PRZED…

PEWNIE JUŻ WYBRAŁEŚ SWOJE KOLORY I CHCESZ JAK NAJSZYBCIEJ ZAMÓWIĆ SWÓJ WYMARZONY MODEL. DOKŁADNA CENA SKOMPONOWANIA WŁASNEJ BRANSOLETKI ZOSTANIE CI PRZESŁANA PO WYPEŁNIENIU FORMULARZA. NA PEWNO BĘDZIE MIEŚCIŁA SIĘ W PRZEDZIALE 40-60 ZŁ. WSZYSTKO ZALEŻY OD KOSZTU UŻYTYCH MATERIAŁÓW I WYPRACOWANYCH ODCISKÓW PODCZAS SKRĘCANIA LINEK O WYTRZYMAŁOŚCI OD 200 DO 300 KG. BRANSOLETKI KITE RULEZ SĄ PRZEZ TO BARDZO MOCNE I TRWAŁE! TWOJE INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE DAJE NAM MNÓSTWO SATYSFAKCJI.

NA PODANY ADRES EMAIL PRZEŚLEMY PRECYZYJNĄ WYCENĘ TWOJEJ BRANSOLETKI. JEŻELI POTWIERDZISZ JEJ ZAMÓWIENIE ZOSTANIESZ POPROSZONY O PRZELANIE NALEŻNOŚCI NA RACHUNEK WSKAZANEJ PRZEZ CIEBIE FORMY PŁATNOŚCI. CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA TO 7-14 DNI ROBOCZYCH OD OTRZYMANIA ZAPŁATY ZA ZAMÓWIENIE.

krpng

Please wait...